Grupa przyjaciół bocheńskiego hospicjum

Od 12 lat grupa przyjaciół bocheńskiego hospicjum przygotowuje świąteczne wypieki – pierniczki pełne miłości💜💜💜
Pierniczki wraz z siankiem wigilijnym i życzeniami trafiają za pośrednictwem wolontariuszy i pielęgniarek do podopiecznych hospicjów w Bochni i Brzeska.
Okres Świąt, jest intensywny dla każdego z nas, dlatego warto pamiętać wtedy o tych, którzy potrzebują naszego wsparcia. Czasami mały gest a może znaczyć wiele.
Warto dodać, że akcja w całości finansowana jest ze środków własnych zorganizowanej grupy przyjaciół z Bochni i Brzeska
W imieniu podopiecznych TPCh serdecznie dziękujemy!