Serdeczne podziękowania podopiecznym, instruktorom oraz dyrekcji Środowiskowego Domu Samopomocy w Bochni

Serdeczne podziękowania: podopiecznym za pracę, instruktorom oraz dyrekcji za życzliwość i chęć współpracy 💜💜💜  Od kilku lat możemy liczyć na wsparcie Środowiskowego Domu Samopomocy w Bochni
👉Uśmiech na twarzy wykonujących pakiety “Sianka Wigilijnego” to dla nas wielka radość. Wolontariusze hospicyjni oraz młodzież ze szkół średnich tradycyjnie już od wielu lat będą kwestować przed Świętami Bożego Narodzenia 2022 r. w bocheńskich parafiach oraz w wybranych kościołach w powiecie. Zebrane środki zostaną przeznaczone na potrzeby bocheńskiego hospicjum.