Podziękowanie 2022

Prawie 45 tysięcy złotych zebrano w ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei, przeprowadzonej na terenie Powiatu Bocheńskiego. Środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie działalności bocheńskiego hospicjum jak również serwisowanie i naprawę sprzętu medycznego.

W tym roku wolontariusze Hospicjum im. bł. Edmunda Bojanowskiego kwestowali za zgodą i dzięki uprzejmości Proboszczów, aż w 16 parafiach na Bocheńszczyźnie. Najwięcej środków udało się zebrać w bocheńskich parafiach:  Św. Mikołaja i Św. Pawła, znaczne środki zebrano także w Wiśniczu i Trzcianie.

Pola nadziei to ogólnopolska akcja edukacyjno-charytatywna na rzecz hospicjów. Celem akcji jest edukacja dzieci i młodzieży, uwrażliwianie ich na cierpienie i potrzeby drugiego człowieka, rozwijanie umiejętności pomagania. Bocheńskie hospicjum od 2003 roku jest uczestnikiem tej wyjątkowej akcji.

Zarząd TPCH składa serdeczne podziękowania wszystkim Ofiarodawcom.

Parafie które wzięły udział: Św. Mikołaja, Św. Pawła, Św. Jana w Bochni, Cikowice, Rzezawa, Królówka, Brzeźnica, Nowy Wiśnicz, Połom, Leszczyna, Krzyżanowice, Borek, Pogwizdów, Proszówki, Mikluszowice, Drwinia i Trzciana.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.