Udział w Powiatowej Społecznej Radzie ds. Osób Niepełnosprawnych

Po raz kolejny Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. bł. E. Bojanowskiego w Bochni zostało zaproszone do udziału w Powiatowej Społecznej Radzie ds. Osób Niepełnosprawnych powołanej przez Adama Kortę Starostę Bocheńskiego.

W Radzie będzie nas reprezentował wiceprezes zarządu Tomasz Daniec.

Bardzo dziękujemy Powiat Bocheński za zaufanie i to wyróżnienie.

Do Powiatowej Społecznej Rady powołano pięciu członków. To przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu bocheńskiego. Rada będzie doradzać staroście m.in w zakresie integracji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami oraz realizacji ich praw na terenie naszego powiatu.

Skład Rady:

Pani Alicja Niemiec Polski Związek Głuchych, Oddział Małopolski Koło Terenowe w Bochni.

Pani Anna Rojek @Stowarzyszenie “Kropla Dobroci”

Pan Izydor Puścizna Małopolski Związek Osób Niepełnosprawnych.

Pan Tomasz Daniec Hospicjum im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bochni

Pan Stanisław Hajduk Stowarzyszenie na rzecz Osób Specjalnej Troski „ Amicus Hominis”.