Po 12 latach wróciliśmy do Wilna!

Po 12 latach wróciliśmy do Wilna!
W maju zespół medyczny i działacze naszego hospicjum odwiedzili Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki – jedyne polskie hospicjum na Litwie, które opiekuje się dorosłymi i dziećmi.
To wyjątkowe miejsce zbudowane dzięki ogromnemu zaangażowaniu Siostry Dyrektor Marzeny Michaeli Rak, a my dołożyliśmy swoją cegiełkę wspierając darowizną finansową i rzeczową.
Ogromne podziękowania dla wszystkich Darczyńców, którzy dołączyli do naszej akcji.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.